Mlynček La Marzocco PICO

Popis

Mlynček Pico, je vybavený bezkomutátorovým indukčným motorom s redukciou hluku, presným výberom dávky, programovateľnosťou a jedinečnými funkciami, ako je nastaviteľná magnetická vidlica portafilter a zásobník s automatickým zatváraním, bol navrhnutý s dokonalou pozornosťou k detailom. Vďaka svojmu kompaktnému a užívateľsky prívetivému dizajnu Pico bez problémov zapadne do každej rannej rutiny – dokonalý spoločník pre domáceho baristu.

Špecifikácie:

Typ mlecích kameňov konické oceľové
Kapacita násypníka 0,3kg
Nastavenie hrúbky mletia Mikrometické
Priemer mlecích kameňov 39mm
Rýchlosť mletia (rpm) 700-800
Programovateľný časovač áno
Výška 39cm
Šírka 15,4cm
Hĺbka 28,5cm
Váha 7,8kg
Napätie

110V

220V


Príkon 300-350W

Programovateľné dávkovanie

Trojtlačidlový programovateľný výber dávky od Pico vám umožní uložiť si vaše obľúbené dávky alebo ľahko ručne pomlieť.

Tiché a presné mletie

Vysokokvalitný bezuhlíkový indukčný motor Pico a inovatívny dizajn tlmenia zvuku udržiavajú rannú rutinu ticho a zároveň poskytujú pozoruhodnú konzistenciu mletia.

Automaticky uzamykateľný zásobník

Inovatívny násypník Pico s automatickým zatváraním zaisťuje zážitok bez neporiadku pri prepínaní medzi kávou. S kapacitou 0,3kg kávy, otáčaním odoberte a vychutnajte si plynulé prechody s minimálnym čistením.

Jednoduché nastavenie mletia

Prispôsobenie mletia bez námahy s plynulým nastavovacím golierom Pico. Užívateľsky prívetivý dizajn doplnený o charakteristický "stupňovitý" pocit vám umožňuje bez námahy prepínať medzi veľkosťami mletia za behu.

Rýchle a presné mletie

Pico zomelie nadýchanú 18 g dávku za menej ako 10 sekúnd vďaka precízne vyvinutej súprave mlecích kameňov. Presnosť a dôslednosť mletie za mletím.

Dávkovanie aktivované portafilterom

Stačí klepnúť a pustiť. Kombinácia ovládania portafiltra Pico a magnetickej vidlice portafilteru robí dávkovanie hračkou a zaisťuje zážitok z mletia bez použitia rúk.

980,00 €

Domáci mlynček na espresso postavený na viac ako 90-ročnej tradícii. Kompaktný a užívateľsky prívetivý mlynček Pico sa bez problémov integruje do každej rannej rutiny – dokonalý spoločník pre domáceho baristu.