Kávovar La Marzocco LINEA MICRA

Popis

Linea Micra je vybavená duálnymi bojlermi z nehrdzavejúcej ocele; jeden určený na paru a jeden na prípravu kávy, obe s reguláciou teploty PID. Tieto duálne bojlery umožňujú presnú reguláciu teploty špeciálneho bojlera na kávu, ako aj vysokokvalitnú paru schopnú produkovať neuveriteľnú mikropenu. Tlak sa vytvára pomocou rotačného lopatkového čerpadla, rovnakého štýlu, aký sa používa v kávovaroch na espresso v kaviarňach po celom svete. Táto robustná pumpa vytvára stály a konzistentný tlak, ktorý je potrebný na prípravu neuveriteľného espressa.

Linea Micra je navyše vybavená prvým konvertibilným portafilterom svojho druhu. Konvertibilný portafilter umožňuje domácim baristom jednoducho prepínať medzi štýlom výtokového a bezodného portafiltra s jediným zariadením. Linea Micra tiež šetrí priestor a ponúka rýchle zahriatie za 5 minút. To umožňuje kuchyňu akejkoľvek veľkosti jednoducho povýšiť do stavu kaviarne. Pripojenie cez aplikáciu La Marzocco Home App umožňuje jednoduché ovládanie teploty, plánovanie šetrenia energie a jednoduché ovládanie parametrov extrakcie.

Prevedenie:
Počet hláv: 1
Kon­fi­gu­rá­cia: EE- Baris­ta spúš­ťa a zasta­vu­je extrak­ciu stla­če­ním tla­čid­la, ale­bo posu­nom pád­la na roz­hra­ní, aby dosia­hol poža­do­va­ný objem kávy.

Špecifikácie:

  • DUAL BOJ­LER
  • KONVERTIBILNý PORTAFILTER
  • SVE­TEL­NÝ INDIKÁTOR
  • VÝUSŤ HORÚ­CEJ VODY
  • IZO­LO­VA­NÉ BOJLERE
  • VNÚTORNÉ ČERPADLO
  • DUAL PID NASTAVENIE
  • NÁDRŽ NA VODU
  • OSVET­LE­NÁ PRA­COV­NÁ PLOCHA
  • DOSTUPNÝ V ZÁKLADNOM NEREZOVOM PREVEDENÍ + 7 FARBÁCH: čierna, modrá, červená, žltá, šedá, uhlíková, biela

Výška: 34cm

Šírka: 29cm

Dĺžka: 39cm

Váha: 19kg

Napájanie: 1x220V, 1x110V

Príkon: 1850 (220V), 1600 (110V)

Kávový bojler: 0,25l

Parný bojler: 1,6l

2,800.00 €

Kompaktný, ľahko použiteľný domáci espresso kávovar so silným výkonom hodným názvu La Marzocco. Linea Micra, navrhnutá ako zmenšená verzia Linea Classic S, kombinuje dynamickú sadu funkcií a malé telo, ktoré vám umožňuje objavovať svet espressa. Jednoduché nastavenie, rýchle zahriatie a všetky základné nástroje – Linea Micra zjednodušuje vašu rannú rutinu. Čisté línie a nadčasová estetika inšpirovaná dlhým radom ikon. Micra má až sedem farebných prevedení, čím pozdvihne každú domácu kuchyňu do kaviarenského stavu. Vďaka novej elektronickej doske môže byť Linea Micra teraz pripojená k internetu a ovládaná prostredníctvom novej aplikácie La Marzocco Home App, ktorá je dostupná na AppStore a GooglePlay.